Ansatte

– vælg bogstav for FORNAVN eller vil du søge på efternavn

Medarbejdere med lokalnr. under 500, kan kontaktes via omstillingen: Tlf. 7213 4500
øvrige tastes 7213 4. .. foran lokalnr.

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

 

Navn: A. Egebjerg Johansen
Funktion/Afdeling: Lærer, HHX
Adresse: Nørregade
Email: Egebjerg.Johansen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 267
Navn: Agnes Østergaard Hansen
Funktion/Afdeling: Kantine, Aulaen
Adresse: Lillelundvej
Email: Agnes.Hansen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 671
Navn: Alex Kragh Jensen
Funktion/Afdeling: IT-afdelingen
Adresse: Lillelundvej
Email: Alex.K.Jensen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 805
Navn: Allan Pedersen
Funktion/Afdeling: Kantine
Adresse: Bøgildvej
Email: Allan.Pedersen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 679
Navn: Allan Simonsen
Funktion/Afdeling: Lærer, HG
Adresse: Nørholmvej
Email: Allan.Simonsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 264
Navn: Allan Normann Jepsen
Funktion/Afdeling: Lærer, El
Adresse: Lillelundvej
Email: Allan.Normann@ceuherning.dk
Lokalnr.: 200
Navn: Allan Uhrskov Mølgaard
Funktion/Afdeling: Lærer, Murer / Struktør
Adresse: Lillelundvej
Email: Allan.U.Moelgaard@ceuherning.dk
Lokalnr.: 751
Navn: Anders Toft
Funktion/Afdeling: Lærer, Frisør
Adresse: Lillelundvej
Email: Anders.Toft@ceuherning.dk
Lokalnr.: 206
Navn: Anders Lynge Andersen
Funktion/Afdeling: Lærer, Snedker
Adresse: Lillelundvej
Email: Anders.Lynge@ceuherning.dk
Lokalnr.: 202
Navn: Anders Østergaard Nielsen
Funktion/Afdeling: Lærer, Blik
Adresse: Lillelundvej
Email: Anders.Oestergaard@ceuherning.dk
Lokalnr.: 204
Navn: Anette Beck
Funktion/Afdeling: Lærer, HHX
Adresse: Nørregade
Email: Anette.Beck@ceuherning.dk
Lokalnr.: 267
Navn: Anette Becker
Funktion/Afdeling: Lærer, EAM, PTE
Adresse: Gl.Landevej
Email: Anette.Becker@ceuherning.dk
Lokalnr.: 221
Navn: Anette Pind
Funktion/Afdeling: Lærer, HTX
Adresse: Lillelundvej
Email: Anette.Pind@ceuherning.dk
Lokalnr.: 208
Navn: Anette E. W. Gammelgaard
Funktion/Afdeling: Lærer, HG, Praktik
Adresse: Neptunvej
Email: Anette.Gammelgaard@ceuherning.dk
Lokalnr.: 25424988
Navn: Anette Krat Korsholm
Funktion/Afdeling: Kollegie, Køkken
Adresse: Lillelundvej
Email: Anette.K.Korsholm@ceuherning.dk
Lokalnr.: 691
Navn: Anette Kruuse Iversen
Funktion/Afdeling: Kollegie, Køkken, Lillelundvej
Adresse: Lillelundvej
Email: Anette.Iversen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 691
Navn: Anette V Jacobsen
Funktion/Afdeling: Kollegie
Adresse: Lillelundvej
Email: Anette.V.Jacobsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 611
Navn: Anita Sølager Sørensen
Funktion/Afdeling: Kantine
Adresse: Bøgildvej
Email: Anita.S.Soerensen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 679
Navn: Anita Vorret Nielsen
Funktion/Afdeling: Bibliotek
Adresse: Nørregade
Email: Anita.V.Nielsen@ceuherning.dk
Lokalnr.:
Navn: Anja Mikkelsen
Funktion/Afdeling: Telefon-omstilling
Adresse: Lillelundvej
Email: Anja.Mikkelsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 555
Navn: Anja J Pihl
Funktion/Afdeling: Adm., Bogh.
Adresse: Lillelundvej
Email: Anja.J.Pihl@ceuherning.dk
Lokalnr.: 587
Navn: Ann Ambrosius Nielsen
Funktion/Afdeling: Lærer, Frisør
Adresse: Lillelundvej
Email: Ann.A.Nielsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 206
Navn: Ann- Inge Knudsen
Funktion/Afdeling: Lærer, HTX
Adresse: Lillelundvej
Email: Ann-Inge.Knudsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 208
Navn: Anne H. Andersen
Funktion/Afdeling: Lærer, HG
Adresse: Nørholmvej
Email: Anne.H.Andersen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 264
Navn: Anne Hartmann Grotrian
Funktion/Afdeling: Lærer, Service
Adresse: Lillelundvej
Email: Anne.H.Grotrian@ceuherning.dk
Lokalnr.: 214
Navn: Anne- Marie Andreasen
Funktion/Afdeling: Kollegie, Køkken
Adresse: Lillelundvej
Email: Anne-Marie.Andreasen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 691
Navn: Anne-Marie Kristensen
Funktion/Afdeling: Udd. leder, HHX
Adresse: Nørregade
Email: Anne-Marie.Kristensen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 538
Navn: Annette Brams
Funktion/Afdeling: Lærer, Frisør
Adresse: Lillelundvej
Email: Annette.Brams@ceuherning.dk
Lokalnr.: 206
Navn: Annette Jacobsen
Funktion/Afdeling: Lærer, Frisør
Adresse: Lillelundvej
Email: Annette.Jacobsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 206
Navn: Annette Fleckner Sørensen
Funktion/Afdeling: Lærer, Service
Adresse: Lillelundvej
Email: Annette.F.Soerensen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 214
Navn: Annette Lisbeth Olsen
Funktion/Afdeling: Studievejleder HTX
Adresse: Lillelundvej
Email: Annette.L.Olsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 541
Navn: Annette M. Buur
Funktion/Afdeling: Lærer, HG
Adresse: Nørholmvej
Email: Annette.Buur@ceuherning.dk
Lokalnr.: 264
Navn: Anni Damkjær
Funktion/Afdeling: Skolepraktik
Adresse: Viborgvej, SKP
Email: Anni.Damkjaer@ceuherning.dk
Lokalnr.: 97124925
Navn: Anni Birk Nielsen
Funktion/Afdeling: Lærer, HHX
Adresse: Nørregade
Email: Anni.Birk.Nielsen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 267
Navn: Arne Ladegaard
Funktion/Afdeling: Lærer, HG
Adresse: Nørholmvej
Email: Arne.Ladegaard@ceuherning.dk
Lokalnr.: 264
Navn: Asta Kirstine Mortensen
Funktion/Afdeling: Adm., Løn
Adresse: Lillelundvej
Email: Asta.K.Mortensen@ceuherning.dk
Lokalnr.: 561
Navn: Astrid Hjelm
Funktion/Afdeling: Adm., EUD, Praktik
Adresse: Lillelundvej
Email: Astrid.Hjelm@ceuherning.dk
Lokalnr.: 740